در حال بارگذاری ...
چهارشنبه 1 بهمن 1399
 • جلسه ی نهایی واگذاری زمین به آموزشکده فنی و حرفه ای میانه با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد


   

  جلسه نهایی واگذاری زمین به آموزشکده فنی و حرفه ای میانه با حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان میانه،دادستان عمومی و انقلاب شهرستان،معاون عمرانی فرماندار،رئیس شورای شهر،رئیس اداره مسکن و شهرسازی،رئیس آموزشکده فنی میانه،مدیران تعاونی مسکن گلشهر و سایر مسئولین مرتبط با موضوع در فرمانداری میانه برگزار شد.
  معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اینکه مسائل آموزشی از اولویتها و نیازهای شهرستان است بر لزوم توجه و پیگیری لازم در تامین این نیازها تاکید کرد. 
  محمدرضا مشایخی در جلسه هماهنگی واگذاری زمین به آموزشکده فنی و حرفه ای میانه بر لزوم اتمام هماهنگی و ورود به عرصه عملیاتی و اجرایی تاکید کرده و اضافه نمود: با توجه به محدودیتهای مبادی فرادستی پیرامون این موضوعات نباید فرصت سوزی کنیم بلکه باید با استفاده از زمان موارد لازم در حوزه های آموزشی را عملیاتی کنیم که تحویل قطعی زمین به دانشگاه فنی و حرفه ای از مهمترین آنهاست. 
  مشایخی در خصوص زمین آموزشکده فنی و حرفه ای نیز از پیشرفت مراحل برای واگذاری خبر داد و درخصوص مشکل زمین آموزشکده اضافه کرد: طبق مصوبات قبلی شهرداری  نیز باید معبر اصلی را آسفالت کرده و اتحادیه تعاونی مسکن سند را به نام دانشکده انتقال دهد. 
  دادستان عمومی و انقلاب میانه در این جلسه بر ضرورت حمایت هر چه بیشتر از توسعه آموزشکده فنی و حرفه ای به عنوان شعبه ای از بزرگترین دانشگاه دولتی کشور تاکید کرد.محمود محمودیان با بیان اینکه واگذاری زمین به آموزشکده فنی و حرفه ای میانه پس از برگزاری جلسات متعدد و طرح موضوع در کارگروه های تخصصی، تمام مراحل قانونی خود را طی کرده است.

  نظرات کاربران